Зміна цільового призначення (переведення земель)

Згідно з українським законодавством земельна ділянка може використовуватися ТІЛЬКИ відповідно до цільового призначення ( наприклад, «для ведення садівництва»), зазначеного в акті або договорі оренди.

Порушення цієї вимоги може зробити неможливим отримання дозволів на будівництво , спричинити великі штрафи, а в окремих випадках і привести до вилучення землі державою.

Необхідно також враховувати, що порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель є підставою для:

Зміна цільового призначення (переведення земель в іншу категорію ) - це легальна процедура, в ході якої землевпорядна документація розробляється та затверджується у державних службах. Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України. Щоб дізнатися вартість послуги та детальну інформацію, телефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.

Якщо ви вирішили змінити цільове призначення земельної ділянки, що знаходиться на території Київської області, вартість послуги складатиме від 8 000 грн, у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт складає від 1 до 3 місяців. У результаті виконання робіт зі зміни цільового призначення, Ви отримаєте витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку з новим цільовим призначенням.