Юридичні консультації з земельних питань

Підприємця або компанію, яка планує використовувати земельну ділянку для ведення бізнесу в Україні, чекає низка типових проблем - від вибору місця до оформлення документів. І консультації з земельних питань від професіоналів даної сфери допоможуть значно скоротити Ваш час і витрати, а ще важливіше - знизити ризики, які практично неминучі у разі самостійних пошуків рішення.  

Адже земельне законодавство України на сьогоднішній день містить більш ніж 500 нормативних актів і 53 закони, які, до того ж, постійно змінюються - набирають чинності або скасовуються, не кажучи вже про усталену практику, яка, на жаль, не завжди узгоджується із законами... ;

Вивчивши вихідні дані Вашої ситуації, експерт Земельної спілки України може оперативно дати відповіді на питання:  

Зверніться за консультацією до нашого юриста по земельному праву! Мінімальна втрата часу та помірні фінансові витрати - і Ви вже знаєте напрям, за яким слід діяти!  

Якщо ж наш консультант не зможе відповісти на Ваше запитання, ми повернемо 100% коштів, які Ви заплатили.  

Для отримання консультації необхідно:  

1. Зателефонувати +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.  

Або надіслати на електронну адресу office@zsu.org.ua повідомлення з коротким описом ситуації, вказати конкретні питання, на які необхідно отримати відповідь, прикріпити документи, що мають відношення до Вашого питання (за бажанням), залишити контактну інформацію.  

2. Оплатити вартість консультації, яка буде повідомлена спеціалістом Асоціації по телефону або електронною поштою, після чого звіт наших земельних експертів буде відправлений Вам.