Винесення в натуру меж земельної ділянки

Винесення в натуру земельної ділянки являє собою встановлення на місцевості меж земельної ділянки та закріплення цих кордонів межовими знаками з описом їх місця розташування.

Воно здійснюється шляхом встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та з метою визначення в натурі (на місцевості) метричних даних земельної ділянки, у тому числі місця розташування поворотних точок, її меж та їх закріплення межовими знаками.

Встановлення меж земельних ділянок є необхідним при формуванні земельної ділянки та її державній реєстрації. Також винесення в натуру бажано робити при придбанні земельної ділянки, щоб визначити чи збігаються межі земельної ділянки на місцевості з межами земельної ділянки, зареєстрованими у Державному земельному кадастрі.

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України. Щоб дізнатися вартість послуги та детальну інформацію, телефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.

Термін виконання робіт у місті Києві та Київській області – 1 робочий день. Вартість винесення 1 точки складає 165–220 грн., але не менше 2 000 грн.