Топозйомка 1:500, 1:2000

І от, нарешті, ви стали власником земельної ділянки, яка призначена для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд. З чого ж розпочати будівництво? Для планування забудови території рекомендуємо здійснити топозйомку земельної ділянки.

Топографічна зйомка (топозйомка) – комплекс геодезичних робіт, що виконується для зображення на плані чи карті елементів ситуації (межа, дерева, сади, озера, річки, дороги, лінії електропередач тощо), рельєфу.

Матеріали топозйомки використовують для проектування будівництва, створення та корегування ландшафтного дизайну території тощо. Виконати дані роботи можуть тільки відповідні спеціалісти за допомогою геодезичного обладнання.

У вирішенні даного питання можуть допомогти наші спеціалісти.

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України. Щоб дізнатися вартість послуги та детальну інформацію, телефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.

Вартість топографічної зйомки на території Київської області становить від 1 500 грн, у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт складає від 1 до 3 робочих днів.