Проект відведення земельної ділянки. Технічна документація із землеустрою

Згідно із законодавством України проект відведення земельної ділянки (проект землеустрою) повинен складатися у випадку:

Також без проекту землеустрою земельна ділянка не може бути зареєстрована у Державному земельному кадастрі та державна реєстрація прав на таку ділянку не може бути проведена.

Крім того, законодавство України встановлює, що деякі види користування земельними ділянками здійснюються тільки за проектами землеустрою та будь-яке відхилення від них може призвести до значних санкцій з боку контролюючих державних органів та цивільної, адміністративної або навіть кримінальної відповідальності.

При цьому, документація із землеустрою повинна розроблятися тільки особою, яка отримала відповідний сертифікат від держави, на високому юридичному рівні і має відповідати вимогам, які висуває сучасне земельне законодавство України.

Наші переваги:

 

Щоб замовити проект відведення земельної ділянки:

1. Зателефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68. Або про відправте на електронну адресу office@zsu.org.ua повідомлення з коротким описом ситуації, вкажіть конкретно питання, на які необхідно отримати відповідь, прикріпіть документи, що мають відношення до Вашого питання (за бажанням), залиште контактну інформацію.

2. Сплатіть вартість робіт, яка буде повідомлена спеціалістом Земельної спілки України або надіслана на електронну адресу.

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України.

Якщо ви хочете замовити проект відведення на земельну ділянку, яка знаходиться у Київській області, то вартість послуги складає від 8 000 грн., у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт - від 1 до 4 місяців, у результаті чого ви отримаєте витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку. Вартість робіт із виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки, що знаходяться на території Київської області, складає від 3 500 грн, у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт складає від 14 днів до 4 місяців, в залежності від виду технічної документації, у результаті чого ви отримаєте витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку.