Послуги для агробізнесу - замовлення послуги

Агробізнес нерозривно пов'язаний із землею. Неправильне оформлення земельних ділянок може призвести не тільки до суттєвих фінансових втрат, а й до більш серйозних проблем аж до розриву договорів оренди або навіть кримінального переслідування (статті 197, 238, 239 Кримінального кодексу України).

Ось чому до оформлення земельної документації потрібно підходити дуже уважно і відповідально. Укладення договору оренди землі та додатків до нього, реєстрація документації в земельному кадастрі і реєстрі прав - процедури складні. Потрібно знати вимоги законодавства й існуючу практику. А ще потрібно враховувати перспективи запровадження ринку земель в Україні і реформи, які проводить держава, адже договори оренди укладаються не на один рік.

Експерти Земельної спілки України мають широку практику підготовки документації з оформлення оренди землі, емфітевзису та інших форм користування сільськогосподарською землею. Також ми проводимо аудит земельних масивів підприємств перед їх купівлею, оцінку ризиків, займаємося формуванням земельних масивів шляхом укладання нових договорів оренди, супроводжуємо оформлення користування землями державної та комунальної власності.

Наші експерти захищають сільськогосподарські підприємства та фермерів у суді, представляють їх інтереси у державних та комунальних органах, розробляють юридично обгрунтовані схеми виконання операцій та надають письмові роз'яснення щодо практики застосування земельного законодавства України.

 

Замовити послугу можна за телефонами: +38 (044) 384 08 66, +38 (044) 384 08 68 або +38 050 698 13 27 або відправивши запит на електронну пошту: office@zsu.org.ua