Підготовка договорів і кошторисів щодо землевпорядних послуг

При виконанні землевпорядних робіт в Україні замовник укладає з ліцензованою компанією договір, в якому встановлюються терміни і порядок виконання робіт.

У деяких випадках - особливо при роботі з державними та комунальними організаціями - потрібно складання кошторисної документації. Причому така робота повинна бути виконана дуже грамотно, з дотриманням усіх вимог нормативних документів. Якщо кошторис складений з порушеннями або розрахунок виявиться невірним, наслідки можуть бути вкрай негативними. Наприклад, розробник документації може не врахувати якісь статті витрат і відповідно сума, відпущена на виконання робіт, виявиться недостатньою і компанія зазнає збитків або не зможе виконати роботи. З іншого боку, державні органи, такі як КРУ і прокуратура, можуть проявити інтерес до обґрунтованості виплат з бюджету, і тут кожну суму потрібно буде обґрунтувати певними документами і нормативами.

Експерти Земельної спілки України мають великий досвід розробки кошторисів, у тому числі в державних інститутах землеустрою, проектних організаціях. Також є досвід захисту документації перед контролюючими органами та в суді. Ми можемо не тільки розробити кошторис з нуля, а й провести експертизу документації, розробленої третіми організаціями.

Для отримання послуги необхідно:

1. Зателефонувати +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68 і розповісти про свою проблему експерту Асоціації або домовитися про зустріч.

Також можна надіслати на електронну адресу office@zsu.org.ua короткий опис питання, контактну інформацію та бажаний час для дзвінка спеціаліста Асоціації.