Переоформлення земельної ділянки на нового власника

Після укладення угод купівлі-продажу, дарування, міни, внесення до статутного фонду підприємств, а також при спадкуванні земельної ділянки документи, що підтверджують права на землю, повинні бути переоформлені на нового власника і пройти державну реєстрацію.

Таку роботу краще довірити фахівцям, тому що практика оформлення земельних ділянок та прав на них у різних регіонах України може відрізнятися і мати багато нюансів і "підводних каменів".

Наприклад, угоди укладені до 1 січня 2013 року і не завершені остаточною реєстрацією прав на нового власника, часто вимагають додаткових дій для внесення до реєстру прав. Також можуть виникнути проблеми з реєстрацією земельних ділянок у кадастрі або накладкою однієї ділянки на іншу, відсутністю кадастрового номеру.

Потрібно враховувати, що набуття права власності відбувається в момент державної реєстрації, і значить, незавершена угода несе великі ризики.

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України. Щоб дізнатися вартість послуги та детальну інформацію, телефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.