Оскарження упереджених висновків державних органів щодо документації із землеустрою та оцінки земель

Високий рівень корупції у дозвільних органах, які здійснюють розгляд, погодження та експертизу документації із землеустрою, постійне зниження фахового рівня спеціалістів відповідних служб останнім часом стали причиною масового надання виконавцям робіт із землеустрою необґрунтованих відмов у погодженні документації із землеустрою та оцінки земель, маніпулювання висновками державної експертизи, скарг з боку державних органів на сертифікованих інженерів-землевпорядників до кваліфікаційної комісії тощо.

Аналіз висновків державної землевпорядної експертизи показує, що державні експерти досить часто діють упереджено, вдаються до необ’єктивної оцінки землевпорядної документації, надають зауваження, що носять загальний характер, маючи на меті скільки завгодно тривале затягування прийняття рішень щодо надання (передачі), зміни цільового призначення земельних ділянок, провокуючи, таким чином, корупційні діяння.

Висококваліфіковані експерти Асоціації «Земельна спілка України» можуть здійснити первинну громадську науково-технічну експертизу документації із землеустрою та оцінки земель, встановити обґрунтованість та відповідність вимогам законодавства висновків органів державної влади та місцевого самоврядування щодо такої документації.

Ми надаємо кваліфіковані консультації щодо:

отримання відмови кадастрового реєстратора в реєстрації земельної ділянки;отримання відмови в погодженні документації із землеустрою.

Експертна підтримка з боку провідної неурядової організації, що здійснює діяльність у галузі земельних відносин, дозволить Вам не залишитися сам на сам із некваліфікованими та корумпованими чиновниками та ефективно відстоювати власні професійні інтереси!

Замовити послугу можна за телефонами: +38 (044) 384 08 66, +38 (044) 384 08 68 або +38 050 698 13 27 або відправивши запит на електронну пошту: office@zsu.org.ua