Нормативна грошова оцінка земельної ділянки

Нормативна грошова оцінка землі використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні землі, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

Часто землекористувач або власник ділянки задаються питанням, чому після затвердження нової нормативної оцінки плата за землю зросла у кілька разів, і це на тлі розвитку кризових явищ в економіці?

Із залученням наших спеціалістів Ви можете провести аналітичне дослідження відповідності розробки нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту або нормативної грошової оцінки населеного пункту та земельної ділянки в його межах вимогам нормативної бази.

Аналіз виконується у землевпорядній та юридичній площинах, і в результаті Ви отримаєте відповіді на наступні питання: чи були допущені помилки, який їх вплив на формування значення нормативної оцінки, чи можливі шляхи досягнення адекватної плати за землю.

Замовити послугу можна за телефонами: +38 (044) 384 08 66, +38 (044) 384 08 68 або +38 050 698 13 27 або відправивши запит на електронну пошту: office@zsu.org.ua