Купівля-продаж землі

Завдяки політичним маніпуляціям і недостатньої професійної кваліфікації деяких працівників ЗМІ побутує думка, що в Україні земельного ринку немає, що через мораторій практично всі комерційні операції із землею в нашій країні заборонені. Це не так. З усіх існуючих 25 мільйонів земельних ділянок тільки менше 7 мільйонів потрапляють під дію мораторію. А інші можуть продаватися і купуватися, вноситися до статутного фонду і служити заставою в банку. Звичайно ж, з урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством.

Капіталізація ринку земель України, які перебувають в обігу, перевищує капіталізацію всіх промислових підприємств. І не дивлячись на те, що ціни на землю значно впали, і активність ринку знизилася, у корпоративному секторі різні операції з земельними ділянками постійно відбуваються і вимагають відповідного супроводу і забезпечення.

Експерти земельного союзу України допоможуть оформити землю, підготувати її до операції, знайти покупця або продавця, перевірити чистоту земельної ділянки, оцінити і знизити можливі ризики, а також виконати всі операції в рамках чинного законодавства.

Також ми можемо проконсультувати, як підвищити ліквідність конкретного наділу і виконати необхідні дії для цього.