Консолідація земель сільськогосподарського призначення (формування єдиних масивів)

Робота у сільському господарстві зараз набуває великої популярності. Українські чорноземи відомі своєю родючістю в усьому світі. Проте бажаючі працювати на землі стикаються з проблемою відсутності сформованих великих масивів земель для провадження ефективного виробництва. Це пов’язано, перш за все, з тим, що землі колишніх колгоспів, радгоспів розпаювали та передали великій кількості громадян. В Україні наразі середній розмір земельної частки (паю) складає близько 4,2 га, мінімальний – 1,5 га в західних областях, максимальний – 10-15 га в південних та південно-східних областях. Звичайно, працювати на таких малих площах економічно не вигідно і тому потрібно сформувати великі масиви (поля).

Крім того, постійне реформування земельних відносин призвело до того, що не всі власники землі оформили права на землю у силу різних обставин (відсутність коштів, судової тяганини, корупційних схем, переїзду в іншу місцевість, смерті тощо).

Консолідація земель – формування великих масивів (полів) для покращення структури, складу угідь, конфігурації та розміру земельних ділянок сільськогосподарських землеволодінь та землекористувань.

Спеціалісти «Земельної спілки України» можуть допомогти вам у формуванні великих земельних масивів. Зателефонуйте за телефоном +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68 та отримайте додаткову інформацію.