Безпілотні технології в сільському господарстві

В Україні, країні з великою територією і великими посівними площами, моніторинг сільгоспугідь часто є важким завданням. Спостереження за врожаєм проводиться шляхом виїзду на поля, що займає чимало часу і не завжди ефективно. Використання безпілотних літальних систем для моніторингу сільськогосподарських площ має ряд переваг і здатне дати більше інформації про їхній стан.

Безпілотні літальні апарати використовуються при вивченні місцевості, для вирішення сільськогосподарських завдань і створення карт в електронному форматі. Аерозйомка дозволяє більш ефективно і якісно проводити інвентаризацію сільськогосподарських земель, контролювати посіви і виявляти знос або деградацію ресурсів, мінімізувати загрози, пов'язані з виснаженням землі. Це хороший інструмент аналізу і визначення ресурсності сільського господарства.

У сільському господарстві дрони і безпілотні літальні системи швидко і без зайвих затрат дозволяють:

Використання безпілотних технологій допоможе вам заощадити час і гроші, а також дозволить отримати вагому перевагу перед своїми конкурентами.

Дипломовані і досвідчені інженери, IT-фахівці, пілоти, агрономи-консультанти, менеджери, використовуючи високотехнологічні дрони і безпілотні літальні системи, які зібрані і кастомізовані спеціально для потреб сільського господарства, здійснять обстеження посівних площ, обробку отриманих фотознімків, створять електронні карти, нададуть детальну інформацію про посіви.

Також ми пропонуємо повністю безкоштовно провести тестову зйомку Вашого поля площею до 100 га, в результаті якої Ви отримаєте:

Замовити послугу можна за телефонами: +38 (044) 384 08 66, +38 (044) 384 08 68 або +38 050 698 13 27 або відправивши запит на електронну пошту: office@zsu.org.ua