Безпілотні технології в промисловості

Дрони і безпілотні літальні системи вже сьогодні є важливим і стрімко розвиваючим сегментом світового ринку. І цей сегмент знаходить застосування в абсолютно різних сферах життєдіяльності людини.

Охорона і моніторинг стану промислових об'єктів за допомогою дронів і безпілотних літальних систем набуває все більший попит.

Тактико-технічні характеристики дронів дозволяють здійснювати оперативний моніторинг практично будь-яких об'єктів інфраструктури, що знаходяться на відстані до декількох кілометрів. Це дозволяє своєчасно відреагувати на екстрену ситуацію, припинити протиправну діяльність.

Особливо актуальною стає експлуатація дронів в нафтогазовій галузі при розрахунку місць буріння та оцінки стану навколишнього середовища під час витоків нафтопродуктів. У гірничій справі БПЛА ефективні при оцінюванні стану шахт і аналізі ґрунту.

Дипломовані і досвідчені інженери, IT-фахівці, пілоти, менеджери, використовуючи високотехнологічні дрони і безпілотні літальні системи, які зібрані і кастомізовані спеціально для потреб промисловості, здійснять зйомку і створять 3D-моделі об’єктів промисловості та інфраструктури.

Використання безпілотних технологій допоможе вам заощадити час і гроші, а також дозволить отримати вагому перевагу перед своїми конкурентами.

Замовити послугу можна за телефонами: +38 (044) 384 08 66, +38 (044) 384 08 68 або +38 050 698 13 27 або відправивши запит на електронну пошту: office@zsu.org.ua